Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 11.12.2019, 09:18

Головна » 2011 » Листопад » 7 » Основи ораторського мистецтва
16:00
Основи ораторського мистецтва

Основи ораторського мистецтва

  4 листопада 2011 року в тренінговій залі  Соціально - психологічного Центру психологом Цибізовою О.Б. для лідерів шкільного самоврядування  було проведено тренінгове заняття «Основи ораторського мистецтва» .

    В ході роботи підлітки ознайомились з особливостями побудови виступів; відпрацювали практичні навички переконання. Вони дізнались, як розмовляти вільно і впевнено навіть тоді, коли є зовсім мало часу на підготовку свого виступу; як підготувати повідомлення, які заволодіють увагою слухачів і будуть підтримувати її протягом всього виступу; як викладати складні предмети по пам’яті або з використанням мінімальної кількості записів; як поводити себе під час відповіді на уроці, або ж тоді, коли ти недостатньо підготовлений та як ефективно спілкуватися з друзями.

  Велике значення має уміння донести до слухачів свої думки. Майстрами спілкування не народжуються – ними стають. Уміння чітко, впевнено і логічно висловлюватись – це мистецтво, навчитися якому може кожен. Досконалість же досягається на практиці.    


                                                                   Інформаційний  відділ

                                           Соціально – психологічного Центру


Переглядів: 698 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz