Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.11.2019, 15:41

Головна » 2011 » Травень » 12 » Пізнаєм себе і вчимось володіти собою
14:39
Пізнаєм себе і вчимось володіти собою


         Психологом Соціально-психологічного Центру Кравченко А.Б. було проведено цикл занять з психології на тему «Пізнаєм себе і вчимось володіти собою» для учнів 7-А класу ЗОШ №3.

         Метою занять є:формування уявлення учнів про свою цінність та цінність інших людей, позитивного «Я» образу; розвиток здібності до прийняття себе та інших; навичок і умінь, необхідних для впевненої поведінки, подолання перешкод в навчанні та інших видах діяльності; підвищення власної самооцінки в процесі діяльності; розвиток умінь переживати різні емоційні стани.

         Учні 7-А класу відвідали шість занять, на яких вони розвивали навички самоаналізу, формували увагу до себе як особистості; знайомились з психологічними поняттями та вчились розпізнавати їх в собі.

Школярам цікаво було виконувати вправи: «Який я ? Чим я відрізняюсь від інших людей?», «Скажи про себе щось хороше», «Пять хороших слів», «В променях сонця», «Квіточка-семицвіточка», «Відтворення емоцій», «Десять кімнат», «Етюди з тваринками», «Контур людини», «Полюби себе», «Ранок завтрашнього дня» та ін.

На кожному із занять учні вчились пізнавати себе, відтворювати власні емоції, відчувати себе впевнено в різних життєвих ситуаціях, обмінювались враженнями про набуті знання.

На останньому із занять учням було запропоновано поділитись власними враженнями щодо тренінгів. Ось деякі з відгуків: «Мені все на заняттях сподобалось. Відвідавши цей курс, навчилась розуміти себе, стала більш впевненою в собі. Анна Борисівна, дякую Вам за корисну інформацію!».

«Мені сподобались ці заняття, я з великим задоволенням відвідувала кожен з тренінгів. Всі завдання, які пропонувала Анна Борисівна, були корисними для мене».

«Мені дуже сподобались заняття. Я завжди працювала з радістю, багато чому навчилась. Протягом всього часу спілкування з Анною Борисівною мій настрій був – чудовим! Щире спасибі!».

«Заняття в Центрі дуже сподобались. Було так весело! Дякую вчителеві!».

«Я навчилась краще розуміти себе і своїх однокласників, розрізняти почуття. Мені сподобалось ходити на Ваші заняття, дорога Анна Борисівна! Ви – добра, весела, позитивна. Завжди залишайтесь такою!»

 

Інформаційний відділ
Соціально-психологічного Центру
Переглядів: 745 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz