Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.04.2018, 01:58

Головна » 2013 » Листопад » 13 » Плідна робота Соціально-психологічного Центру
15:58
Плідна робота Соціально-психологічного Центру

Робота Соціально-психологічного Центру має різні напрямки своєї діяльності. Щодня Центр відвідують школярі, студенти, молоді батьки тощо. Кожен, хто приходить, отримує від фахівців СПЦ необхідні у сучасному житті навички, корисні поради, психологічну допомогу та можливість просто відволіктися від повсякденного клопоту.

Корекційно-розвиваюча програма для дітей «Ляльковий театр» порадувала маленьких гостей виставами «Колобок» та «Колосок».

 


У рамках програми покращення соціально-психологічного клімату у колективі «Клас» соціальний педагог Алла Боровик та психолог ігрової зали Антоніна Смирнякова провели для учнів початкових класів заняття з елементами тренінгу «Розвиток самоконтролю»,

 

«Справжній друг»

 


та розважальну програму «День іменинника».

 


За запитом Славутицької філії НТУУ КПІ практичний психолог Майя Багнюк провела тренінг для студентів групи ИСС-31 направлений на адаптацію першокурсників до навчання у ще незвичних для них умовах.

 

Практичний психолог Ольга Мельник та соціальний педагог Алла Боровик на тренінгах програми «Психологічний супровід молодих батьків» продовжують допомагати молодим мамам ефективно взаємодіяти зі своїми малюками.

  • Тренінг «Жертва материнства»

 

  • Тренінг «Пальчикові ігри»

 


  • Тренінг «Я та мій віртуальний світ»

 

  • Тренінг «Артикуляційна гімнастика»

 

Формує у дітей навички відповідального ставлення до сучасного життя соціальний педагог Алла Боровик у рамках програми «Особиста безпека дитини у сучасному житті» на заняттях з елементами тренінгу «Дії у надзвичайних ситуаціях»

 

та «Правила поведінки на вулиці та на дорозі».


Переглядів: 486 | Додав: spcenter | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2018 Хостинг від uCoz