Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 14.08.2020, 13:29

Головна » 2020 » Лютий » 18 » "Покоління Z"
11:35
"Покоління Z"

13 лютого відбулася зустріч педагогів ЗОШ № 1 з психологом Соціально-психологічного центру м. Славутич Мельник Дар'єю. Темою зустрічі було «Покоління Z: як їх навчати і як з ними спілкуватися».

Говорили про сучасних школярів, про яких кажуть, що вони з'явилися на світ «із мишкою в руці». Діти, народжені в ХХІ столітті, змалку оточені комп'ютерами, ноутбуками, планшетами, смартфонами та ігровими приставками. І якщо двадцять років тому діти в середньому проводили перед екранами девайсів три години на день, то сьогодні – близько восьми. Все це викликає тривогу у дорослих. Тому ми вчилися розуміти їх краще і дивитися на їх світогляд не оцінюючи, а по хазяйськи. Враховуючи свої сильні та слабкі сторони. Нині в закладах середньої загальної освіти навчаються учні покоління Z. Від того, чого ми їх навчимо і як виховаємо, залежить наше теперішнє й майбутнє. Тож учителям та батькам, як представникам трьох попередніх поколінь для уникнення конфліктів і оптимізації освітнього процесу варто враховувати в його організації таке:

- не тільки знати та розуміти особливості поведінки покоління Z, а психологічно правильно реагувати на неї;

- створити в навчальному закладі комфортні умови, які відповідають запитам цих дітей: надати можливість для підзарядки гаджетів, використовувати WI-FI, мультимедійні дошки, зручні місця для відпочинку, нестандартне оформлення інтер'єру тощо;

- трансформувати освітній процес відповідно до рекомендацій зарубіжних і вітчизняних учених, педагогів-практиків;

- постійно підвищувати власну інформаційну грамотність і використовувати сучасні гаджети в освітньому процесі;

- спілкуватися з батьками учнів із метою їх інформування щодо особливостей покоління Z, а також знаходження спільних способів їх виховання й розвитку.

                                                                                    

Переглядів: 70 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz