Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.04.2018, 02:13

Головна » 2016 » Березень » 14 » Про Порядок відшкодування витрат військовослужбовцям (у тому числі мобілізованим учасникам АТО)
13:40
Про Порядок відшкодування витрат військовослужбовцям (у тому числі мобілізованим учасникам АТО)

           Військовослужбовцям та членам їх сімей буде відшкодовуватися вартість проїзду та перевезення особистого майна на всіх видах транспорту загального користування, крім таксі. Так Кабінет Міністрів затвердив Порядок відшкодування витрат, пов'язаних з перевезенням військовослужбовців та членів їх сімей, їх особистого майна залізничним, повітряним, водним і автомобільним (за винятком таксі) транспортом. Відповідно до документа, витрати, пов'язані з проїздом та перевезенням особистого майна, можуть відшкодовуватися шляхом виплати військовослужбовцям, членам їх сімей грошових коштів у разі придбання ними проїзних (перевізних) документів за власні кошти та наявності оригіналів цих документів, або шляхом розрахунків відповідних державних органів за безоплатний проїзд (перевезення майна) із перевізниками на договірних засадах (в тому числі із використанням військових перевізних документів). Такий механізм відшкодування є єдиним для всіх силових міністерств (відомств), Держспецзв'язку, Держспецтрансслужби.

 

Текст документа: “Про затвердження Порядку відшкодування витрат, пов'язаних з перевезенням військовослужбовців та членів їх сімей, їх особистого майна залізничним, повітряним, водним і автомобільним

(за винятком таксі) транспортом ” № 155 — редакція від  02.03.2016

 

 

Переглядів: 212 | Додав: juristspc | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2018 Хостинг від uCoz