Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.03.2018, 21:27

Головна » 2014 » Вересень » 18 » Психологічна травма, її подолання та відновлення ресурсів
12:30
Психологічна травма, її подолання та відновлення ресурсів

9 вересня 2014 року у Новозаводській у місті Чернігові районній раді відбувся науково-практичний семінар «Психологічна травма, її наслідки та відновлення ресурсів». На семінар були запрошені практичні психологи, соціальні працівники, військові, представники апарату управління та громадських організацій та інші небайдужі з м. Чернігова та області. Також захід відвідали співробітники Соціально-психологічно Центру м. Славутича, практичні психологи Олена Костальська та Алла Крохіна.

Під час семінару били розглянуті наступні питання:

1. Психологічна травма в Україні «це загибель чи духовне відновлення нації»: теоретичний  і практичний аспекти. – доповідач ст. науковий співробітник Інституту психології ім. Г.С.Костюка НАПН України  Царенко Людмила.

2. Психологічні наслідки інформаційної війни для населення України і Росії. Як протидіяти інформаційній війні. – професор, доктор психологічних наук, завідувач лабораторією психології малих груп та між групових відносин Інституту соціальної та політичної психології НАПН України. Головний редактор журналу «Психодрама та сучасна психотерапія» Горностай Павло.

3. Подолання травми шляхом створення кризових центрів. Організація та основні напрямки роботи. – доповідач науковий співробітник та психолог-консультант лабораторії консультаційної психології та психотерапії Інституту психології ім. Г.С.Костюка НАПН  України Литвиненко Людмила.

4. Перша психологічна допомога у ситуації бойових дій. Форми психологічної роботи з військовими. – доповідач кандидат психологічних наук Мозговий Віктор.

5. Виявлення трансгенераційних процесів існування травми методом соціодрами. – доповідач супервізор, навчаючий тренер Асоціації Психодрами Зайцевська Тетяна.

 

Переглядів: 449 | Додав: spcenter | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2018 Хостинг від uCoz