Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.09.2020, 03:14

Головна » 2012 » Червень » 19 » Розвиваємось через ігрову діяльність
16:57
Розвиваємось через ігрову діяльність

Розвиваємось через ігрову діяльність

Люди, що вперше відвідують Соціально-психологічний Центр, часто не розуміють навіщо у нас ігрова зала. Але з часом все стає на свої місця і додаткових питань ніхто не задає. Ні, це не безкоштовний дитячий садок, це не просто кімната, де дітям можна пограти з іграшками… Це своєрідний казковий світ, володарками якого є наші соціальні педагоги – Боровик А.М. та Олекса І.С. Тут завжди відчинені двері, тут лунає дитячий сміх та спів під караоке. Тут працює кіно-експрес, де постійно показують мультфільми, які подобаються дітям. Саме в ігровій залі діти розвиваються, відпочивають, та гармонізують свій внутрішній стан після психологічних консультацій.

Відповідно до того, що діти до певного віку пізнають світ через призму гри, в Соціально-психологічному Центрі впроваджена програма «Розвиваємося через ігрову діяльність». Діти мають змогу не просто безглуздо погратись машинками, або пострибати на скакалці. Завдяки соціальним педагогам, та практичним психологам, специфіка роботи котрих полягає саме в роботі з дітьми – вільний час маленьких славутичан зайнятий особистісним розвитком, при чому як психічним, так і фізичним.

Так 18 червня в стінах ігрової зали вже вкотре зібралось багатенько дітей. Адже с кожним днем спека стає нестерпнішою і хочеться з друзями десь сховатись. А цією «схованкою» є ігрова зала нашого Центру, де діти мають змогу пограти в різноманітні ігри, прийняти участь в конкурсах та естафетах. Тому разом із соціальними педагогами ігрової зали та практичним психологом по роботі з дітьми Мельник О.А., було проведено конкурсну програму «Третій - зайвий», що сприяв не тільки фізичному розвитку, адже більшість вправ було направлено саме на це, а й розвивали свої когнітивні здібності, що важливо робити змалку!     


 


Наталя Кальчева

Переглядів: 536 | Додав: spcenter | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz