Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 23.01.2020, 17:44

Головна » 2011 » Листопад » 14 » Рухливий спосіб життя – запорука міцного здоров’я
12:46
Рухливий спосіб життя – запорука міцного здоров’я

Рухливий спосіб життя – запорука міцного здоровя

 

В рамках місячника «Молодь обирає здоров’я»  соціальними педагогами Олексою І.С. та Боровик А.М. для учнів 2-4 класів загальноосвітніх шкіл № 2,3, 4 було проведено тренінгові заняття «Рухливий спосіб життя – запорука міцного здоров’я».

Мета занять:виховувати любов до фізкультури та спорту; розвивати руховий апарат, фізичні уміння та навички, зміцнювати здоровя. Виховувати почуття дружби, колективізму, взаємовиручки. Прищеплювати прагнення до занять фізкультурою.

Усі ми мріємо бути здоровими, сильними, спритними, витривалими та на довгі роки зберегти бадьорість, працездатність. А, щоб наші мрії здійснились, потрібно систематично робити ранкову гімнастику, займатися спортом та фізично працювати.

Гімнастика потрібна всім. Вона бадьорить на весь день, тому її ще називають зарядкою та часто говорять: «Здоровя в порядку – дякуємо зарядці». Регулярне виконання ранкової гімнастики сприяє гармонійному розвитку усіх систем організму людини: мязевої, кровоносної і дихальної.

Під час виконання вправи «Знайомство» учні називали своє імя і закінчували речення: «Для мене здоровя – це…», відгадували спортивну вікторину та згадували прислівя про здоровя та здоровий спосіб життя. Сподобались дітям вправи: «Рух – це життя», «Молекули» та «Зарядка». Під час виконання вправи «Зарядка» школярам було запропоновано розділитись на групи і продемонструвати вправи, що розвивають такі фізичні якості: силу, спритність, гнучкість, швидкість, витривалість.

А на закінчення заняття дітям роздали маленькі сердечка на яких всі написали свої заповітні мрії, які неодмінно здійсняться.


 


 

                                                                  Світлана Огарь,

                                                                   соціальний працівник
Переглядів: 1192 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Хостинг від uCoz