Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.09.2020, 01:02

Головна » 2012 » Жовтень » 24 » Сторінками Кодексу етики…
09:32
Сторінками Кодексу етики…

У життя міста і його громади активно впроваджується Кодекс етики, честі, порядності, добросовісного та ефективного управління Славутицької територіальної громади.

Славутич покликав нас сюди, щоб почати історію нового міста в світі. Велика гордість і величезна відповідальність бути біля витоків формування традицій маленького містечка, громада якого склалася з представників багатьох національностей і народностей. Так, люди живуть і керують власними інтересами, але є те, що створюється спільними зусиллями при об’єднанні яких народжується потужна сила.

Пам’ятаймо: від кожного з нас залежить, яким бути Славутичу!

Володимир Удовиченко


Дотримання норм етики і моралі є однією з найгостріших проблем сучасного життя. Механізм складного взаємозв’язку суспільства і влади завжди був архіважливим. Норми Кодексу етики є базовими та застосовуються в межах всіх процесів життєдіяльності територіальної громади м. Славутича. Кодекс встановлює загальні правила поведінки та етики, що відповідають ідеалам і принципам Європейської Хартії міського самоврядування.

Все починається, відбувається, і закінчується у сфері людських відносин та стосунків.

Кодекс етики


Вже вкотре Соціально-психологічний Центр збирає учнів початкових класів для ознайомлення з нормами Кодексу етики. Соціальні педагоги Ірина Олекса та Алла Боровик провели для школярів цікаві заняття з елементами тренінгу у рамках програми «Сторінки Славутича». Окрім норм Кодексу діти дізналися цікаві випадки з історії міста, ознайомилися з його символікою, дружньо завчили гімн Славутича. Під час занять, які проходили у веселій ігровій формі, учні проявили не тільки свою уважність, активність і кмітливість, але й вихованість та ввічливість. Особливо захоплюючим був конкурс малюнків, де дітлахи з неабияким ентузіазмом малювали те, що хотіли б бачити в рідному місті, що сприяло б рівню підвищення екології, архітектури, мистецтва, культури і спорту.


Переглядів: 532 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz