Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.04.2018, 02:00

Головна » 2014 » Травень » 21 » Толерантність – розвиваємо терпимість
17:10
Толерантність – розвиваємо терпимість

«Любов виникає з любові: коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю»

Григорій Сковорода

 

Ці слова відомого українського мудреця-гуманіста Григорія Сковороди найбільш влучно відображають актуальну проблему сьогодення: проблему взаєморозуміння.

З кожним днем світ жорстокішає. Непоодинокими стають акти нетерпимості, насильства, тероризму, агресивного націоналізму, расизму, антисемітизму та дискримінації щодо національних, етнічних, релігійних і мовних меншин, біженців, робітників-мігрантів, іммігрантів та соціально найменш захищених груп у суспільстві. Почастішали також акти насильства та залякування щодо окремих осіб, які реалізують своє право на свободу думки і висловлювання переконань. Спостерігається зростання сепаратизму та екстремізму. Особливо це становить загрозу дитячому та молодіжному середовищу, оскільки в цьому віці психіка ще не зміцнилася, в дитини відсутній життєвий досвід. Не завжди діти можуть відрізнити, які моральні цінності їм нав’язують. Взаємна нетерпимість, злоба, агресивність все частіше притаманні дитячому та молодіжному середовищу. Значною мірою в цьому винні засоби масової інформації та соціальне оточення дітей та підлітків.

В соціально-психологічному Центрі в рамках програми «Клас» кожен місяць спеціалісти Центру проводять ряд тренінгових занять на тему толерантності. В ході цих занять підлітки дізнаються про основні визначення та історичні витоки толерантності, проходять діагностику рис толерантної особи, малюють емблему терпимості, проходять тестові завдання,  також приймають активну участь в розвиваючих вправах «Квітка-толерантність», «Риси толерантності», «Я терпимий», Мої цінності» тощо.

 Овчарук Оксана,

соціальний педагог

Переглядів: 313 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2018 Хостинг від uCoz