Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 20.11.2019, 12:42

Головна » 2011 » Грудень » 13 » Тренінг спілкування
12:50
Тренінг спілкування

      Тренінг спілкування

        12 грудня психологом Соціально – психологічного Центру Смирняковою А.М. для учнів 6 – Б класу ЗОШ №4 проведено тренінг спілкування. Мета тренінгу: знайомство учасників з психологічним тренінгом  як методом роботи та спілкування; підвищення зацікавленості підлітків у відвідуванні занять; формування почуття команди у школярів, що прийшли на заняття, розвиток комунікативних  навичок. 

Перед початком занять Антоніна Миколаївна познайомила школярів з поняттям «тренінгу», розповіла, які уміння учні в процесі діяльності будуть тренувати: уміння працювати в команді, налагоджувати доброзичливі стосунки з однокласниками, відчувати людей, що знаходяться поруч.

Знайомство присутніх розпочалось іграми «Снігова куля» та «Олівці». З метою розвитку вміння успішно прогнозувати дії оточуючих було проведено гру «Повороти у стрибках»: завдання полягало в тому, щоб після стрибків всі присутні приземлились, повертаючись лицем один до одного. Ускладнений варіант гри – учні грають із закритими очима. При обговоренні школярі зробили висновок: неможливо успішно закінчити гру, якщо кожен буде діяти «сам за себе». Потрібно бути уважним, намагатися зрозуміти інших членів команди і вміти  передати гравцям  свої задуми.

Цікаво проведено гру «Молекули», яка активізувала учасників, підняла емоційний настрій, розвивала злагодженість у діях школярів. Вправа «Інтервю» дала змогу  учасникам дізнатись більше один про одного, про улюблені книги, захоплення, страви. 

А закінчився цікавий тренінг незвично: на паперових різнокольорових долоньках кожен з учасників написав свої щирі побажання друзям. Шестикласники виявили бажання продовжити серію тренінгів по спілкуванню.

Світлана Огарь,

                                                соціальний працівник 

Переглядів: 1557 | Додав: spcenter | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz