Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.09.2020, 03:03

Головна » 2012 » Січень » 31 » Тренінгове заняття «Наркотичні речовини – фактор загрози для здоров’я»
17:33
Тренінгове заняття «Наркотичні речовини – фактор загрози для здоров’я»

     30 січня психологом Соціально – психологічного Центру Вишневською С.Л. для учнів 6 – А класу ЗОШ №1 проведено тренінгове заняття «Наркотичні речовини – фактор загрози для здоровя».

Мета заняття: з’ясувати рівень обізнаності підлітків про наркотичні речовини, надати загальну, достатню для віку учасників інформацію про різні види наркотичних речовин.

На початку тренінгу учасники ознайомились з правилами  роботи в групі, домовились про співпрацю один з одним, виконали гру-розминку.

Наркотичні речовини – це речовини, вживання яких призводить до токсичного отруєння організму, впливає на самосвідомість і психічний стан людини, чим спричиняє звикання та залежність від їх вживання. До таких відносять: алкоголь, тютюн, наркотики, деякі ліки, токсичні речовини, що містяться в побутовій хімії. Вживання наркотичних речовин нерозривно повязане з різноманітними руйнівними наслідками як для самої людини, так і для найближчого оточення, суспільства в цілому.

З шестикласниками проведено групове обговорення «Що приводить до початку вживання наркотичних речовин?» та гру-розминку «Знайди картинку» з метою активізації уваги та зняття психологічного напруження.

Під час підведення підсумків та обговорення учасники тренінгового заняття відповідали на запитання про те, як можна застосувати набуті знання в житті та відзначили, що основними причинами початку вживання підлітками наркотичних речовин найчастіше є цікавість, наслідування дорослих, поганий настрій, конфлікти, бажання бути «як усі», невпевненість у собі, невміння сказати одноліткам «ні».

 

                                                                    

Світлана Огарь,

                                                                    соціальний працівник

Переглядів: 833 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz