Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.09.2020, 03:12

Головна » 2012 » Лютий » 6 » Тренінгове заняття «Попередження конфліктів»
17:43
Тренінгове заняття «Попередження конфліктів»

6 лютого соціальним педагогом Оксаною Овчарук  для учнів 5 – А класу ЗОШ №3 проведено тренінгове заняття «Попередження конфліктів».

Мета заняття: навчити учасників раціонально підходити до розв’язання конфліктної ситуації, підтримання позитивної атмосфери групової взаємодії.

На початку тренінгу школярі ознайомились з правилами  роботи в групі, домовились про співпрацю один з одним, виконали гру-розминку «Напиши про себе щось приємне». 

Оксана Миколаївна розповіла пятикласникам, що конфлікт – це момент у взаєминах двох або більше людей, коли між ними виникають суперечності. Конфлікти є: міжособистісні (побутові, адміністративні, професійні, психологічні, етичні, ідеологічні), міжгрупові та внутріособистісні. Найкращими способами вирішення конфліктів є гумор, спокійне ставлення до когось або чогось; компроміс (угода на основі взаємних поступок); співпраця (спільний пошук вирішення проблеми, варіантів, які задовольняють обидві сторони); відхилення (намагання ухилитися від участі в конфлікті, прийняття рішень, які задовольняють обидві сторони).

З учасниками заняття проведено вправу «Асоціації» та ігри на взаєморозуміння, активізацію уваги та зняття психологічного напруження.

Конфлікт – невідємна частина життя. Він означає насамперед взаємодію, діалог. Конфлікт може стати початком розвитку гармонійних стосунків, поліпшення свого життя й життя інших, можливістю щось змінити. Але така можливість виникає лише за умови позитивного спілкування, взаємодії між опонентами.


Переглядів: 909 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz