Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.11.2019, 15:36

Головна » 2011 » Жовтень » 11 » Тренінгове заняття «Психологічне здоров’я»
16:45
Тренінгове заняття «Психологічне здоров’я»

10 жовтня соціальним педагогом Овчарук Оксаною Миколаївною для учасників програми «Наша старість тільки в радість» було проведено тренінгове заняття «Психологічне здоровя в житті людини».

         Мета заняття: розкрити поняття «психологічне здоров’я», показати можливість повноцінного життя людини в процесі життєдіяльності; вчити, як досягти гармонії між людиною і суспільством в процесі життєдіяльності.

         Здорова людина –  особистість, яка з любов’ю ставиться до світу і з любов’ю використовує свій розум для об’єктивного досягнення реальності; це – особистість, що знаходиться в процесі безперервного росту протягом свого життя; людина, яка вважає дар життя своїм найціннішим  даром. 


На заняття було запрошено тренерів школи з Сахаджа Йоги, які ознайомили присутніх з тонкою системою людини, якістю її енергетичних центрів та розповіли про методи досягнення насолодження  плодами внутрішнього пробудження.

         Васильєв Андрій Іванович презентував   книгу  Рушеля Блаво «Слово, яке лікує тіло і душу». В книзі представлено особливу методику «день за днем», яка дозволяє забезпечити для себе щоденний режим максимально позитивного  сприйняття навколишньої дійсності. Книга вчить, як направити до себе енергії здоровя та вберегтись від багатьох хвороб і неприємностей;  оздоровчого ставлення до рідних і колег.

Ветеран праці Купрій Л.І. майстерно виконав поетичні та музичні твори,адже відомо всім про велику силу слова та музики. Музикотерапія, тобто лікування душевних і тілесних недугів за допомогою таємничої сили музики, завоювало міцні позиції в сучасній медицині. Вібрації музичних звуків створюють особливі енергетичні поля, а музична енергія нормалізує ритм нашого дихання, пульс, артеріальний тиск, температуру, знімає напругу м’язів. Саме тому  правильно підібрана мелодія сприяє прискореному лікуванню хворого організму. Така музика знімає напругу під час ділових зустрічей, школярі під музичний супровід більш уважно слухають і значно швидше запам’ятовують новий матеріал.


Психологічне здоров’я людини – категорія, яку можна розвинути і покращити, як і фізичне здоров’я. Тільки високий рівень такого здоров’я дає максимально повну самореалізацію життєвих  успіхів.

 

                                                                  Світлана Огарь,

                                                                 соціальний працівник
Переглядів: 1173 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Євгеній  
Тут завжи весело. Мені подобається ходити до соціального педагога Овчарук Оксани бажаю удачі вам!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz