Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.09.2020, 02:37

Головна » 2012 » Червень » 26 » Війна…
10:13
Війна…

Двадцать второго июня,

Ровно в четыре часа,

Киев бомбили, нам объявили,

Что началась война.

 

Війна… Як багато в цьому слові скорботи й трагізму… Війна – це завжди знедолені, пригнічені та скалічені людські душі. І не важливо, яку мету переслідували призвідники військових дій – варварське захоплення під свою владу іншого народу, чи «благу мету» допомоги, просвітництва або ще чогось «дуже потрібного» іншому народу. Війна, залишається війною. Багато загиблих учасників бойових дій, багато загиблого мирного населення – жінки, діти, літні люди. Така страшна ціна не може бути виправданням жодній «благій меті».

22 червня 1941 рік 4 година ранку – початок Великої Вітчизняної Війни. Початок трагедії людських доль, яка тривала 4 роки. Зараз важко сказати напевно, хто саме винен у початку бойових дій. Гітлер, з амбіціозними бажаннями володіти усім Світом, чи Сталін, який до останнього не хотів вірити, що Фашистська Германія може так нахабно, без попередження, перейти кордон могутнього СРСР і почати безжальний захват радянських земель. Залишимо визначати це історикам. А ми, звичайні люди, незалежно від соціального статусу, різного віку та релігійних поглядів повинні завжди пам’ятати про жахи війни, про її героїв та про її свідків. 

22 червня 2012 року Велику Вітчизняну Війну згадували у стінах Соціально-психологічного Центру. Соціальний педагог Оксана Овчарук зібрала за круглим столом юних славутичан та свідків ВВВ – дітей війни, які ділилися спогадами про своє нелегке дитинство, але все ж таки дитинство. Початок окупації, коли ще не було повного усвідомлення того, що трапилось. Тяжке життя на окупаційних територіях і жорстка та нещадна боротьба за рідну землю. Визволення батьківщини. Радість зі сльозами на очах. Свято Перемоги! Свято Життя! 

Як і завжди ця тепла зустріч не пройшла без творчого прояву її учасників. Окрім власних спогадів дитинства лунали усім знайомі улюблені військові пісні під акомпанемент ветерана праці Купрія Леоніда Івановича, вірші на військову тематику написані немолодою, але впевненою рукою очевидця військових дій. Кузнєцов Борис Васильович виконав душевні пісні під  гітару. Полковник запасу МВС СРСР Васильєв Андрій Іванович підготував фотовиставку, де були представленні історичні фото, книги, листи фронтовиків, документи того часу та розповів мало відомі факти бойових дій. По закінченню заходу всі присутні відвідали пам’ятний знак присвячений Великій Вітчизняній Війні та вшанували загиблих хвилиною мовчання.


Переглядів: 543 | Додав: spcenter | Рейтинг: 1.3/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz