Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.09.2020, 02:08

Головна » 2012 » Червень » 15 » Волонтерство
15:30
Волонтерство

Слово «волонтер» набуває в нашій країні все більшої популярності. Що ж це таке? Правильніше спитати: хто це?! Волонтери – це добровольці, що беруть участь у будь-яких соціально-значущих заходах. При чому це робиться абсолютно безкоштовно, що не дуже притаманно сучасному суспільству. Чому? Для того, щоб зрозуміти сутність волонтерів, треба дещо знати про мотиваційні типи особистості.

В психології розрізняють наступні типи:

1. Комерційний – їх характеризує нейтральна діяльність, та ініціатива при стимулюванні. Їх найбільша мотивація – гроші.

2. Професійний – ці люди сконцентровані на досягненні високих показників у своїй кар’єрі, що являється найбільшою мотивацією для них.

3. Господарський – вони прагнуть до системної завершеності у будь-яких справах, особливо тих, що стосуються побутових моментів. Їх можна мотивувати чим завгодно, але моральне покарання на них не діє.

4. Люмпени – це унікальні люди, яких взагалі важко до чогось заохотити. І на них діє тільки система покарань.

5. Патріоти – це ініціативні та дисципліновані люди, яким важливо, щоб їх ідея була реалізована, та суспільство її підтримало.

Саме до патріотів часто належить група волонтерів. Вони готові працювати за ідею, та прагнуть до кращого, а їх ініціативі немає меж. Такими є волонтери нашого Соціально-психологічного Центру.

15 червня соціальним педагогом Оксаною Овчарук було проведено зустріч з волонтерами нашого Центру, з метою підготовки до круглого столу, що буде присвячений дню початку Великої Вітчизняної Війни – 22 червня. Зібравшись в дружньому і вже давно звичному колі, учасники обговорили цікаві факти, що не можна буде не прийняти до уваги, планували хід заходу. Також було проведено кілька вправ, що сприяли гармонізації внутрішнього стану учасників та їх більш глибокому самопізнанню. Особливо учасники оцінили вправу «Герб особистості», де вони малювали свої символи та обереги, що допомагають їм по життю.

Нам завжди приємно бачити в стінах Соціально-психологічного Центру волонтерів, які прагнуть до саморозвитку, у яких багато енергії та ідей. Ми завжди підтримуємо будь-яку ініціативу та бажання. Ми прагнемо приносити користь не тільки окремим людям, але й нашому місту та державі в цілому. Тому в незалежності від вашої статі та віку – ми будемо раді бачити всіх бажаючих.      

Наталя Кальчева


Переглядів: 555 | Додав: spcenter | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz