Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 20.11.2019, 12:47

Головна » 2011 » Грудень » 2 » Заняття «Пізнай себе»
17:22
Заняття «Пізнай себе»

        Заняття «Пізнай себе»

        В рамках програми «Клас» 1 грудня в ігровій залі Соціально – психологічного Центру для учнів 2-Б класу ЗОШ №3 соціальним педагогом Боровик А.М. проведено заняття «Пізнай себе».      

         Мета заняття : створення позитивної мотивації та зацікавленості дітей у заняттях, атмосфери «захищеності» і взаємної довіри у класі; зняття  емоційного напруження; діагностика характеру та ієрархії стосунків у класі, особливостей емоційного світу; навчання ауто- релаксації. 

Заняття розпочалось грою «Знайомство», після цього – виконували вправу «Море хвилюється»: учням пропонували зобразити фігуру з вираженим відтінком негативних емоцій, дати можливість виходу агресивним імпульсам і розповісти, від яких саме негативних емоцій учні хотіли б звільнитись.

 Виконання вправи «Слухаємо себе» дозволило  діагностувати емоційний стан школярів, обговорити схематичне зображення різних емоційних станів людини та особливості мімічної експресії в кожному випадку: розміщення і форма брів, кутиків рота, очей.

         Виконуючи вправу «Шосте чуття» учасникам заняття було запропоновано відповідати на запитання педагога не від себе, а так, як на їхню думку, відповіла б більшість школярів. Після цього питання повторювались ще раз, а відповіді учнів записувались на аркушах паперу. Підрахувавши кількість однакових відповідей, кожен мав змогу зробити висновок про власне «шосте» чуття.

         Сподобалось школярам і малювання на тему: «Мій найщасливіший день» та вправа «Усмішка по колу»: кожна дитина поверталася до свого сусіда праворуч і, побажавши йому чогось приємного, усміхалася, наступний учасник гри – передавав усмішку далі.

         Після закінчення заняття педагог запросила школярів відвідувати  ігрову залу  Соціально- психологічного Центру.

 

 

 

 

                                                                             Світлана Огарь,

                                           соціальний працівник 

Переглядів: 1055 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz