Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 18.02.2018, 00:58

Головна » 2017 » Квітень » 7 » Життя людини – найвища цінність
10:31
Життя людини – найвища цінність

Що для кожного з нас найдорожче? Звичайно, є чимало цінностей, але найголовніша — це життя. Його не стане і все втратить сенс.

Яким воно має бути, як необхідно поводитися, щоб життя було цікавим і змістовним, багатим на великі події і добрі вчинки? Для чого людина приходить у цей світ? Вона приходить для добра. Творити добро в міру своїх обдарувань і здібностей повинен кожний, адже це високе покликання людини. А кожна людина — це неповторна особистість, яка має свої відчуття, бачення подій, власне життя. Тому в кожного воно складається по-різному.

Роль нас самих в житті дуже велика. Наше майбутнє багато в чому залежить від власного вибору і поведінки сьогодні. Тому, завдання дорослих – вміти вислухати, зрозуміти та допомогти дітям у виборі достойного життєвого напрямку.

Протягом двох тижнів для учнів 3-11 класів загальноосвітніх закладів міста спеціалісти Соціально-психологічного центру м. Славутич проводять тренінгові заняття «Життя людини – найвища цінність». Мета занять – допомогти дітям зрозуміти суть людського життя, визначити своє місце в ньому, сприяти вихованню людяності, чесності, відповідальності; розвивати допитливість, інтерес до навколишнього життя, займати активну життєву позицію; надати учасникам можливість сформувати ясні цілі на майбутнє.

Переглядів: 97 | Додав: spcenter | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2018 Хостинг від uCoz