Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 14.08.2020, 14:08

Головна » 2012 » Лютий » 8 » Життя – прекрасне!
18:23
Життя – прекрасне!

     В рамках діяльності молодіжного клубу «Ровесник» 8 лютого в Соціально – психологічному Центрі було організовано круглий стіл на тему: «Як ми бачимо один одного».

     Мета: сформувати позитивний «Я» образ, розвивати впевненість у власних силах, створювати комфортну емоційну атмосферу.

    Заняття розпочалось привітанням учасників та виконанням вправи «Презентація». Кожна з учасниць кількома фразами відрекомендувала себе групі: якою людиною вона себе бачить і якою хоче,  щоб сприймали її  інші. Після завершення презентації відбулось обговорення. Дівчатка відкрили для себе багато позитивних рис характеру.

     Сподобались і інші вправи: «Відображення в озері», «Що говорять про мене інші?», «Футболка з написом». Суть вправи в тому, що будь - яка людина програє соціальні ролі: вдома, з батьками –  ми одні, в школі – з однокласниками, вчителями – інші. Учасниці круглого столу обмінювались написами, які б хотілося «наклеїти» на футболки. Написи свідчили щось про людину: думку про неї, ставлення, розуміння. Виконавши завдання, кожна з дівчат читала отримані написи. Закінчились вправи коротким обговоренням «Мій досвід самопізнання» та поясненням розуміння, що означає: «Залишайся завжди самим собою, іди своїм шляхом, наше  життя – прекрасне!».

Світлана Огарь,

координатор молодіжного клубу «Ровесник»
Переглядів: 796 | Додав: spcenter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz