Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 18.10.2018, 03:51

Головна » 2018 » Лютий » 26 » Змагання з міні-футболу серед учасників АТО в м. Борзна
12:37
Змагання з міні-футболу серед учасників АТО в м. Борзна

25 лютого 2018 року у м. Борзна відбувся перший міжобласний турнір «Пам’яті Героїв» з міні-футболу серед учасників АТО. В змаганнях приймали участь учасники АТО з Ріпкинського, Борзнянського, Менського районів, м. Чернігова та м. Славутича.

Команду з м. Славутич представляли учасники АТО з військової частини 3041, поїздка відбулася за ініціативою Соціально-психологічного центру м. Славутич та за підтримки міського голови Юрія Фомічева.

Дух змагання – це те, що об’єднує, налаштовує на позитив, підтримує здоровий спосіб життя, виховує силу духу та дає гарний настрій. Всі гравці запам’яталися цікавою напруженою боротьбою в кожному зіграному поєдинку. А результати гри були такі: п’яте місце посіла команда з військової частини зі Славутича став Єсаулков Георгій.3041 м. Славутич, четверте місце дісталося команді Ріпкинського району, бронзовими призерами змагань стали учасники АТО з Менського району. Друге місце посіла команда з м. Борзна, а найсильнішими в той день виявилася команда з м. Чернігова. Переможці та призери змагань отримали нагороди від організаторів заходу. Кращим гравцем турніру

Переглядів: 79 | Додав: spcenter | Рейтинг: 5.0/2