Інформація
Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 18.10.2018, 19:08

Головна» За 2011 рік » Інформаційні бюлетні №6: Молодь Мньова за краще майбутнє

Інформаційні бюлетні №6: Молодь Мньова за краще майбутнє

Молодь Мньова за краще майбутнє!

        Під таким девізом пройшов круглий стіл за участі членів громадської організації Центру розвитку громади міста Славутича та представниками громади села Мньов Чернігівського району.

Захід присвячено презентації проекту «Молодь Мньова за краще майбутнє!», який здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Проект передбачає створення в селі Мньов громадського об’єднання «Молодіжна рада» з числа старшокласників місцевої школи, проведення навчання членів об’єднання та їх стажування на базі аналогічних молодіжних організацій з міста Славутича та селища Любеч (Ріпкинський район, Чернігівська область). Таким чином буде започатковано міжрегіональне партнерство на рівні молодіжних об’єднань: в регіоні діятиме мережа молодіжних організацій, які зможуть співпрацювати між собою, ділитись успішним досвідом, що підсилить їх потенціал і вплив на життєдіяльність місцевих громад.

Проектні заходи включають навчання членів новоствореної ради фандрайзингу, методам прийняття ефективних рішень, діловому спілкуванню, лідерству; ознайомлення молоді з діяльністю Верховної Ради України, молодіжними радами Славутича та Любеча; дослідження основних проблем молодіжного середовища Мньова; складення рекомендацій місцевій владі щодо вирішення проблемних питань за участі членів Молодіжної ради тощо.

У круглому столі взяли участь старшокласники школи, педагоги, представники місцевої влади, ЗМІ, НУО.

Учасники заходу ознайомились з метою та завданнями проекту, обговорили питання співпраці молодіжної ради, яка створюється в рамках проекту, з місцевою владою, завдання нової організації щодо покращення становища молоді в селі. Завдяки зустрічі учні старших класів, педагоги, представники сільської влади, у тому числі й сільський голова, дізнались про деталі проекту.

Старшокласники, що відвідали круглий стіл, складуть основу майбутньої організації «Молодіжна рада», яка об’єднає соціально активну молодь села. Проведення заходу дозволило закласти підвалини співпраці між молодіжною організацією і сільською владою, що сприятиме вирішенню проблем молоді і громади в цілому. В якості першого кроку такої співпраці розпочато соціологічне дослідження, спрямоване на вивчення молодіжного середовища с. Мньов.

На основі його результатів буде складено план подальшої діяльності новоствореного обєднання. Члени Центру розвитку громади передали учасникам методичні матеріали щодо діяльності Молодіжних рад в Славутичі та Любечі.

Організація громадського молодіжного обєднання в селі Мньов дозволить створити механізм долучення молодих людей до діяльності, яка спрямована на покращення життя Мньовської громади, вирішення найбільш актуальних проблем молоді села.

Напрацювання даного проекту буде розповсюджено серед громадських організацій з мережі Жіночого консорціуму України, мережі НГО «Центри розвитку громади» (Київська і Житомирська області), НГО Чернігівської області, що створить передумови для поширення досвіду на інші сільські та селищні громади України.

 

Я дуже хочу до школи!

   Підготовка до школи – один із найсерйозніших моментів в житті дитини. Швидко наближається час, коли пролунає перший шкільний дзвоник. Більшість батьків починають замислюватися над питанням, як підготувати дитину до школи. Для батьків, котрі бажають підготувати дитину до такого серйозного етапу в її житті і зробити це до першого вересня, спеціалісти Соціально-психологічного Центру пропонують програму підготовки до школи.

         Комплексний матеріал завдань і вправ для розвитку математичних здібностей, мовлення, уваги, пам’яті, мислення, творчості, дрібної моторики рук допоможе дитині легко і успішно засвоїти шкільну програму.

         В нашій програмі можна виділити три основні лінії, за якими проводиться підготовка до шкільного навчання:

1.    Загальний розвиток. До того часу, коли дитина стане школярем, її загальний розвиток повинен досягти певного рівня. Мова йде в першу чергу про розвиток пам’яті, уваги і мислення.

2.    Виховання вміння довільно керувати собою. У дитини дошкільного віку яскраве сприйняття, легко перемикається пам'ять, але довільно керувати як слід цими процесами вона ще не вміє. Тим часом це вміння абсолютно необхідно виробити до вступу до школи, так само, як і вміння більш широкого плану – робити не тільки те, що заманеться, але і те, що треба.

3.    Формування мотивів, що спонукають до навчання. Мається на увазі не той природний інтерес, який виявляють дітлахи до школи, а про виховання справжньої глибокої мотивації.

         За допомогою розвиваючих  ігрових програм дитина непомітно для самої себе отримає необхідні для її розвитку знання, і підготовка до школи не буде обтяжливим та нудним заняттям.

Шановні батьки!

         В Соціально-психологічному Центрі м. Славутич проводиться набір в групу підготовки дітей до школи (вік 5-6 років).

         Програма підготовки включає: розвиток  уваги, пам’яті, логічного мислення, дрібної моторики рук, основ читання, письма та арифметики.      Також проводяться індивідуальні заняття українською або російською мовами у зручний для батьків та дітей час.

         За додаткової інформацією звертатися за тел. 2-94-21 (Проніна Ольга Анатоліївна, практичний психолог).

         Послуги спеціалістів Центру безкоштовні.

 

Адреса сайту Соціально-психологічного Центру:

http:slavspc.at.ua

Категорія: Інформаційні бюлетні | Додав: spcenter (26.09.2011)
Переглядів: 1209 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2018 Хостинг від uCoz
Хостинг від uCoz