Інформація
Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.09.2020, 02:50

Головна» Поради психолога » Десять правил виховання дитини

Десять правил виховання дитини
1. Люби свою дитину!

2.    Оберігай свою дитину! Захищай її від фізичних та моральних небезпек навіть тоді, коли доводиться поступатися власними інтересами чи навіть ризикувати власним життям.

3.   
Будь гарним прикладом для своєї дитини! Прищепи їй повагу до традиційних цінностей, сам живи у злагоді з ними. Дитина повинна жити в такій сімї, де панує правда, чесність, скромність, гармонія.


4.   
Пограйся зі своєю дитиною!


5.   
Працюй разом зі своєю дитиною! Допомагай дитині, коли вона хоче взяти участь у роботі (вдома, в саду чи на городі). Коли дитина підросте, привчай її бути учасником усіх господарських справ. Під час дозвілля та канікул дитина повинна теж підтримувати активну діяльність як у школі, так і вдома.

6.    Дозволь дитині набувати життєвого досвіду, може, навіть і не безболісно, але самостійно! Дитина визнає лише той досвід, який вона пізнала особисто. Дай їй можливість нагромадити власний досвід, навіть коли це повязано з певним ризиком. 

7.   
Покажи дитині переваги та межі людської свободи! Покажи малюку, що будь-яка людина має визнавати й дотримуватися певних меж у своїх вчинках як у родині, так і в колективі, в суспільстві, додержувати законів і правил співжиття.


8.   
Привчай дитину бути слухняною! Слідкуй за поведінкою дитини й скеровувати її так, щоб її вчинки не завдавали прикрощів ні їй самій, ні іншим. Дитину слід заохочувати й винагороджувати за дотримання встановлених правил! Але в разі необхідності треба суворо вимагати поваги до правил, навіть покаранням.


9.    Сподівайся від дитини лише такої думки чи оцінки, на які вона здатна відповідно до ступеня своєї зрілості та досвіду!


10. Дай дитині можливість дістати такі враження, що згодом матимуть цінність спогадів!
Категорія: поради | Додав: spcenter (31.05.2011)
Переглядів: 960 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz
Використовуються технології uCoz