Інформація
Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.09.2020, 03:13

Головна» Поради психолога » Дитина і комп’ютер

Дитина і комп’ютер

Розуміємо вас! Комп’ютер здатний викликати роздратування у будь –кого з дорослих, якщо за ним сидить дорослий шестирічний (десятирічний, шістнадцятирічний) малюк і грає, грає… Замість гуляння, вивчення уроків, спілкування з друзями, читання книжок – замість усього… І не перелічити, чого позбавлена дитина, яка сидить за комп’ютером . До того ж, і зір псується!

Що ж саме дає комп’ютер дитині, якщо вона готова замінити їм усе? Що дають усі ці «стрілялки», «літалки»?

Перемогу. Упевненість. Гордість.

Малюк  не може дати здачі забіякувати однокашнику в садочку? Проте йому немає рівних у комп’ютерному карате. Маля неповоротке, і його не беруть грати у футбол? Але яка спритність у комп’ютерних перегонах! Мама зайнята впродовж цілого дня? Дитині не доведеться нудьгувати в «Оріоновому поясі»! Тут тебе люблять, як принцесу, поважають, як лицаря, цінують, як суперагента…

Дитина одержує від комп’ютера все, чого не дає їх реальний світ, причому в найпростіший спосіб.

А більш складним шляхом (налагоджуючи  відносини з друзями, розвиваючись фізично і духовно) малюку самостійно йти, може, не до снаги. Йому потрібна допомога. Ваша. А ця допомога вимагає часу. Вашого.

А якщо часу на це немає, не ганяйте дитину від комп’ютера, адже це не чесно: позбавити щастя (нехай навіть віртуального) і нічого не дати натомість.

 

Антоніна Смирн якова
психолог по роботі з підлітками
Категорія: поради | Додав: spcenter (16.05.2011)
Переглядів: 833 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz
Використовуються технології uCoz