Інформація
Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 20.11.2019, 12:48

Головна» Поради психолога » Кілька способів, як навчити дитину правилам і заборонам

Кілька способів, як навчити дитину правилам і заборонам

·        Твердо і рішуче кажіть «не можна»,  коли дитина робить щось зовсім недозволене. Хитайте при цьому головою і всім своїм виглядом виражайте несхвалення. Якщо не слухається, візьміть на руки і заберіть з небезпечної обстановки.

·        Кажіть «не можна» тільки тоді, коли це дійсно необхідно, не зловживайте цим золотим словом. Чим більше ви його цінуєте, тим ціннішим воно буде і для дитини. І якщо вже сказали «не можна», не спростовуйте власну заборону: доросла людина завжди зможе відволікти чи заспокоїти своє маля.

·        Використовуйте ляльку для того, щоб навчити дитину припиняти дії, коли їй говорять «не можна» чи «припинити». Нехай лялька припинить негайно! Похваліть ляльку.

·        Якщо дитина поводиться з іграшкою так, як НЕ МОЖНА, спочатку скажіть їй «не треба, припинити», а потім обов’язково покажіть, як можна гратися з цією іграшкою. Це важливо, адже маля може просто не знати, як треба  гратися з цією річчю, і грається так, як уміло раніше. Зробіть нову гру такою самою приємною і привабливою!


Підготувала психолог
Антоніна Смирнякова
Категорія: поради | Додав: spcenter (08.06.2011)
Переглядів: 781 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz
Хостинг від uCoz