Інформація
Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 20.11.2019, 12:38

Головна» Правова допомога » Сім’ї загиблих у АТО можуть отримати статус “учасника АТО”

Сім’ї загиблих у АТО можуть отримати статус “учасника АТО”

Мінсоцполітики у листі від 19.09.2014 р. інформує, що члени сімей військовослужбовців, які загинули внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в АТО, мають право на встановлення статусу особи, на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

З питань встановлення такого статусу та видачі «Посвідчення члена сім’ї загиблого» слід звертатися до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації. Перелік необхідних документів визначається рішеннями місцевих державних адміністрацій.

Водночас членам сімей загиблих учасників АТО доцільно подати документи, що підтверджували б перебування в зоні проведення АТО та безпосередню участь загиблого в АТО і сам факт загибелі, а також документи, які встановлюють причинний зв’язок загибелі з виконанням обов’язків військової служби (службових обов’язків), участю в АТО.

Мінсоцполітики звертає увагу, що до затвердження переліку необхідних документів може також застосовуватися перелік документів, визначений актами уряду України для призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі військовослужбовців, військовозобов’язаних і резервістів, призваних на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві, а також осіб рядового і начальницького складу відповідних органів державної влади.

Категорія: Членам сімей загиблих | Додав: spcenter (05.12.2017)
Переглядів: 179 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz
Хостинг від uCoz