Інформація
Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 20.11.2019, 12:47

Головна» Публікації » Як знайти гроші

Як знайти гроші

Як знайти гроші

     31 жовтня в с. Мньов в рамках проекту «Молодь Мньова за краще майбутнє!», який здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, представник громадської організації «Центру розвитку громади»  Юрій Акименко провів тренінг з фандрайзингу. Захід був спрямований на розвиток у членів Молодіжної ради навичок проектної діяльності, пошуку фінансових ресурсів з метою вирішення проблем сільської громади зусиллями громадської організації. Тренінгове заняття складалося з теоретичної та практичної частин. Захід проходив у формі мінілекції, поєднання індивідуальної та групової роботи, аналізу конкретних проблем, що існують у громади с. Мньов.

    16 членів Молодіжної ради Мньова дізнались про основні засади проектної діяльності, чинники, які заважають успішному фандрайзингу, навчились аналізувати проблеми громади, визначати та формулювати мету і завдання проекту, складати план графік виконання проекту та його бюджет, визначати результати. 

    Також учасники навчились шукати в Інтернеті інформацію щодо потенційних донорів та способів спілкування з ними.

    Завдяки практичним вправам молоді люди відпрацювали навички складання заявки з конкретної проблеми громади, а саме неякісного молодіжного дозвілля.Категорія: Центр розвитку громади | Додав: spcenter (01.11.2011)
Переглядів: 763 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz
Хостинг від uCoz