Інформація
Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 20.11.2019, 12:28

Головна» Публікації » Молодь Мньова за краще майбутнє!

Молодь Мньова за краще майбутнє!


Під таким девізом пройшов круглий стіл за участі членів громадської організації Центру розвитку громади міста Славутича та представниками громади села Мньов Чернігівського району.

Захід присвячено презентації проекту «Молодь Мньова за краще майбутнє!», який здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Проект передбачає створення в селі Мньов громадського об’єднання «Молодіжна рада» з числа старшокласників місцевої школи, проведення навчання членів об’єднання та їх стажування на базі аналогічних молодіжних організацій з міста Славутича та селища Любеч (Ріпкинський район, Чернігівська область). Таким чином буде започатковано міжрегіональне партнерство на рівні молодіжних об’єднань: в регіоні діятиме мережа молодіжних організацій, які зможуть співпрацювати між собою, ділитись успішним досвідом, що підсилить їх потенціал і вплив на життєдіяльність місцевих громад.

Проектні заходи включають навчання членів новоствореної ради з фандрайзенгу, методів прийняття ефективних рішень, ділового спілкування, лідерства; ознайомлення молоді з діяльністю Верховної Ради України, молодіжними радами Славутича та Любеча; дослідження основних проблем молодіжного середовища Мньова; складення рекомендацій місцевій владі щодо  вирішення проблемних питань за участі членів Молодіжної ради тощо.

На зустрічі були присутні старшокласники школи, педагоги, представники місцевої влади, ЗМІ, НУО.

Учасники круглого столу ознайомились з метою та завданнями проекту, проектними заходами; були обговорені питання співпраці молодіжної ради, яка створюється в рамках проекту, з місцевою владою, завдання нової організації щодо покращення становища молоді в селі. Завдяки зустрічі учні старших класів, педагоги, представники сільської влади, у тому числі й сільський голова, дізнались про деталі проекту.

Старшокласники, що відвідали круглий стіл, складуть основу майбутньої організації «Молодіжна рада», яка об’єднає соціально активну молодь села. Проведення заходу дозволило закласти підвалини співпраці між молодіжною організацією і сільською владою, що сприятиме вирішенню проблем молоді і громади в цілому. В якості першого кроку такої співпраці розпочато соціологічне дослідження, спрямоване на вивчення молодіжного середовища с. Мньов. На основі його результатів буде складено план подальшої діяльності новоствореного обєднання. Члени Центру розвитку громади передали учасникам методичні матеріали щодо діяльності Молодіжних рад в Славутичі та Любечі.

Організація громадського молодіжного обєднання в селі Мньов дозволить створити механізм долучення молодих людей до діяльності, яка спрямована на покращення життя Мньовської громади, вирішення найбільш актуальних проблем молоді села.

Напрацювання даного проекту буде розповсюджено серед громадських організацій з мережі Жіночого консорціуму України, мережі НГО «Центри розвитку громади» (Київська і Житомирська області), НГО Чернігівської області, що створить передумови для поширення досвіду на інші сільські та селищні громади України.

 

Інформаційна служба Центру розвитку громади.

Категорія: Центр розвитку громади | Додав: spcenter (13.10.2011)
Переглядів: 545 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz
Хостинг від uCoz