Інформація
Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 20.11.2019, 12:46

Головна» Публікації » Молодіжна рада Мньова за краще майбутнє!

Молодіжна рада Мньова за краще майбутнє!

7 червня в рамках проекту «Молодь Мньова за краще майбутнє!», що реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні в селі Мньов Чернігівського району Чернігівської області, відбувся круглий стіл, присвячений посвяті представників соціально активної молоді в депутати Молодіжної ради. 

У заході взяли участь представники сільської громади: старшокласники місцевої школи, педагоги, депутати сільської ради, шановані люди літнього віку мньовської громади, представники ЗМІ, громадських організацій, а також представник організації-донора – помічник аташе з питань культури Посольства США в Україні Тетяна Подобінська-Штик.

Учасники круглого столу обмінялись побажаннями щодо подальшої співпраці молодіжного об’єднання та місцевої влади, молодих і літніх людей з метою подальшого розвитку сільської громад, особливо в частині вирішення існуючих молодіжних проблем.

Слова привітання молодь почула від голови правління громадської організації – виконавця проекту – Центра розвитку громади з міста Славутича Віктора Одиниці, помічника аташе з питань культури Посольства США в Україні Тетяни Подобінської-Штик.

Голова Молодіжної ради «Майбутнє Славутича» розповів своїм молодим колегам про діяльність цієї організації, відзначивши, що без ініціативи молоді, без її участі в політичному, економічному, культурному і духовному розвитку міста або села, не можливе гідне майбутне України.

Літні люди Мньова побажали виконавцям проекту та молодіжній організації приділяти увагу вихованню та розвитку молодого покоління, особливо в сільській місцевості, проводити пізнавально-розвиваючі заходи, піднімати культурний рівень населення.

Після цього відбулось урочисте прийняття 12 соціально активних молодих людей Мньова до членів Молодіжної ради та пов’язання новообраних активістам зелено-блакитних галстуків, кольори яких символізують екологічну свідомість (рослинність та водні ресурси регіону).

В рамках заходу представики Мньовської громади літнього віку та молодь підписали Меморандум про взаєморозуміння, домовившись, що докладуть максимум зусиль для подальшого розвитку села. Таким чином, вдалось покращити взаємозв’язок між представниками молодого та старшого покоління села на основі взаємоповаги, врахування інтересів.

Представники Молодіжних рад Славутича та Мньова домовились про подальшу співпрацю, зокрема, запланували конкретні заходи: спільну зустріч представників Молодіжних рад в м. Славутичі під час міжнародного фестивалю дитячого телебачення, радіо і преси «Золота осінь Славутича», заходи з передачи досвіду діяльності славутицької молоді молодим людям Мньова тощо.

            По закінченню офіційної частини, молоді люди м. Славутича, а саме, юні біт боксери (мистецтво створення мелодії за допомогою голосового апарату та артикуляції) продемонстрували свій талант, який не залишив жодного байдужого в залі.

У свою чергу від господарів прозвучав віночок українських пісень, що заворожили присутніх своєю мелодійністю. Не обійшлося без подарунків – молодь Мньова подарувала гостям з м. Славутича та представниці Посольства США обереги вишиті власними руками. Все дійство закінчилося смачним, святковим пирогом, побажаннями, привітаннями та бурними оплесками.

Інформаційна служба
 Соціально-психологічного
Центру м. Славутич
 
Категорія: Центр розвитку громади | Додав: spcenter (13.10.2011)
Переглядів: 595 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz
Хостинг від uCoz