Інформація
Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 20.11.2019, 12:46

Головна» Публікації » Об’єднаємо зусилля!

Об’єднаємо зусилля!

Обєднаємо зусилля! 

           12 грудня в с. Мньов в рамках проекту «Молодь Мньова за краще майбутнє!», який здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, представник громадської організації Центру розвитку громади Юрій Акименко провів круглий стіл, присвячений виробленню механізму співпраці депутатського корпусу селищної ради Мньова з Молодіжною радою. На заході, крім членів Молодіжної ради  були присутні депутати сільської ради, сільський голова, педагоги, представники ЗМІ, депутат Чернігівської районної ради, які обговорили напрямки подальшої діяльності Молодіжної ради Мньова. На початку обговорення про співпрацю було підведено підсумки конкурсу літературних творів, оголошених Центром розвитку громади в рамках проекту. На думку журі конкурсу перемогу здобула учениця 11 класу ЗОШ с. Мньов Владислава Бусяк, яка нагороджена почесною грамотою та цінним подарунком.

            Далі Юрій Акименко нагадав присутнім про мету створення Молодіжної ради та заходи, в яких взяли участь юні депутати протягом проекту. Зокрема були озвучені напрямки діяльності Молодіжного об’єднання згідно результатів ділової гри, що відбулась напередодні. Старшокласники та дорослі депутати висловили свою точку зору щодо співпраці депутатів сільської та молодіжної рад у майбутньому.

            Також було вирішено, що сільська влада активніше залучатиме представників молодіжного обєднання до заходів, що проводяться в рамках громади, школи. Зокрема це стосується екологічних акцій, спортивних змагань, заходів з озеленення, розвитку шкільного самоврядування. Членам молодіжної ради було запропоновано проявляти більше ініціативи і вносити пропозиції на розгляд керівництва школи та міської влади, представники якої підтвердили бажання усіляко сприяти реалізації таких пропозицій.

Яким я  бачу майбутнє Мньова

„ Майбутнє залежить і  від того, про що думають люди сьогодні „

                      Валентин Борисов

       Так  Думки матеріальні . Я живу у  мальовничому  селі Мньов, що  розкинулося  на  берегах старого русла Дніпра – Річища. Повесні неповторний краєвид -  широко, по – гоголівськи , розлився Дніпро . На декілька тижнів село перетворилося на Венецію, замість звичних вулиць – водяна гладінь. Найбільше радіють діти: всі витягують „плавзасоби” – довбанки, плоти, круги, дошки, човни – і проводять  своє дозвілля на річковому дзеркалі. По вечорах, як сяде сонце, починає радіти теплу і сонцю соловей . Його спів , тиша, перевернуте у воді, призахідне сонце викликають мрії .

           Мої мрії пов’язані із долею своєї малої батьківщини – рідного села. Люди тут живуть працьовиті, веселі, дружні . Скільки живуть – стільки  і  тяжко працюють. Коли вже їх мрія стане реальністю? І хочеться всім сказати - скоро, скоро... Дайте - но мені закінчити школу, здобути професію  і я повернуся до всіх вас, додому. Хочу стати юристом . Спитаєте : чому ? – А щоб зуміти захистити своїх односельців від ділків і несправедливості, що , ніби, ріка тече по всій країні. Я хочу очолити свою сільську громаду – стати сільським головою.

            За роки шкільного життя переконалася, що громада – це сила. Село оновлюється, більшість жителів – це люди нової генерації, з ними можна творити  майбутнє.

          З чого почну ? – А з тих багатств, що у нас під ногами.

1. Село має стати центром сільського туризму. В нас є що показати – Пустинська стоянка – поселення епохи бронзи Недалеко від річки, у приватному  секторі організуємо  міні – готелі в українському , самобутньому стилі. Будемо приймати туристів і відпочивальників, яким на річці будуть предоставлені  всі вигоди відпочинку: плавзасоби, риболовецькі снасті , мангали і казани. Жінки смакуватимуть гостей місцевими натуральними стравами та  напоями.

2. Основне багатство  Мньова – риба.  Організую Рибгосп, який буде  не лише  реалізовуватиме рибу, але і зможе її переробляти в невеличкому рибному  цеху.

3.Мньов і фруктові сади – нероздільне . Куди дівати екологічно чисту  продукцію? Звичайно, треба  організувати переробний цех. Соки Мньова із задоволенням  будуть споживати жителі Славутича та Чернігова.

4. Заповітна мрія  молоді – ввійти до складу Київської області, як приміська зона Славутича . Тоді  будемо мати підтримку Славутицької мерії, учні місцевої школи будуть відвідувати різні спортивні та  мистецькі  секції, бо транспортне забезпечення буде безперебійним, не менше як 3 рази в  день.

Планів на майбутнє багато, а значить є для чого жити і навчатися.

Вірю, що у Мньова світле і радісне майбуття.

 

Бусяк Владислава. 11 клас. Мньовська ЗОШ І-ІІІ ст.. Голова молодіжної ради


 


Інформаційний відділ

Центру розвитку громади 

Категорія: Центр розвитку громади | Додав: spcenter (15.12.2011)
Переглядів: 650 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz
Хостинг від uCoz