Інформація
Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 20.11.2019, 12:38

Головна» Публікації » Перший крок до об’єднавчої діяльності

Перший крок до об’єднавчої діяльності

МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

між Молодіжною радою селища Любеча, молодіжною радою села Мньов та

молодіжною радою «Майбутнє Славутича» (місто Славутич)

 

Молодіжна рада селища Любеча, молодіжна рада села Мньов та молодіжна рада «Майбутнє Славутича» (місто Славутич) об'єднують свої зусилля і зобов'язуються задіяти всі свої можливості для досягнення цілей даного меморандуму.

 

ТЕКСТ МЕМОРАНДУМУ:

Ми розуміємо, що наше покоління сформувалося вже в новій, незалежній  Україні. І найближчому майбутньому саме на нього ляже основна відповідальність за стан справ як в країні, так і на рівні місцевих громад. 

Створення в наших громадах молодіжних обєднань стало важливою школою для соціально активних молодих людей, які отримали не лише знання і перший досвід молодіжного самоврядування, але й можливість самим впливати на прийняття важливих для молоді рішень.

Життя не стоїть на місці, породжуючи нові і нові виклики. Для того, щоб бути готовими адекватно відповісти на них, важливо вже сьогодні об’єднати зусилля молодіжних організацій, що сприятиме підвищенню потенціалу молодих людей регіону, спрямуванню їхнього потенціалу на користь місцевих громад.

У зв'язку з вищесказаним сторони зобов'язуються здійснювати співробітництво за наступними напрямками:


1. Сприяння розвитку місцевого молодіжного самоврядування в населених пунктах регіону.
2. Започаткування міжрегіонального партнерства на рівні молодіжних об’єднань через діяльність мережи молодіжних рад, які зможуть співпрацювати між собою, ділитись успішним досвідом, що підсилить їхній потенціал і вплив на життєдіяльність місцевих громад.

3. Здійснення навчальної, правової та організаційної підтримки діяльності депутатів молодіжних рад.

4. Проведення круглих столів, семінарів, тренінгів з метою підвищення професійного рівня та розвитку особистісного потенціалу молодих депутатів.

5. Сприяння збільшенню кількості молодих людей беруть участь у якості кандидатів на виборах до молодіжних рад.

6. Популяризація діяльності та створення позитивного іміджу депутата молодіжної ради серед молоді, через роботу в Інтернеті (Твіттер, блоги, сайти, соцмережі, Youtube і т.п.).

7. Регулярне вивчення інтересів, потреб і пропозицій молоді громад смт. Любеча, с. Мньова, м. Славутича з метою їх врахування в процесі прийняття рішень відповідними органами місцевого самоврядування.

8. Проведення не рідше ніж один раз на рік спільних заходів за участі депутатів молодіжних рад смт. Любеча, с. Мньова, м. Славутича з метою обміну досвідом, обговоренню актуальних для молодих людей питань, їхнього саморозвитку та організації змістовного дозвілля.

9. Пропагування серед однолітків здорового способу життя, позитивного мислення, поважного ставлення до досвіду старшого покоління та продовження його славних традицій.

10. Здійснення діяльності згідно принципів миролюбності, моральності, законності, справедливості, добра, взаєморозуміння.

                                                                           Інформаційний відділ СПЦ


Категорія: Центр розвитку громади | Додав: spcenter (13.10.2011)
Переглядів: 609 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz
Хостинг від uCoz