Інформація
Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 20.11.2019, 12:36

Головна» Публікації » Поїздка членів Молодіжної ради с. Мньов до Верховної Ради України

Поїздка членів Молодіжної ради с. Мньов до Верховної Ради України

В рамках проекту "Молодь Мньова - за краще майбутнє”, що реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні, 11 жовтня представники Центру розвитку громади організували поїздку членів Молодіжної ради с. Мньов в м. Київ до Верховної Ради України.

В ході заходу старшокласники, педагоги, представники НУО ознайомились з історією найвищого законодавчого органу України, дізнались про особливості діяльності депутатів українського парламенту, умовами, в яких працюють народні обранці, познайомились з історією будівництва приміщення парламенту. Зокрема, учасники відвідали кулуари Верховної Ради, балкон сесійної зали, залу для прес-конференцій.

Відбулася зустріч з представником секретаріату комітету Верховної Ради з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму. Члени молодіжного об’єднання ознайомились з діяльністю комітету. Зокрема було приділено увагу Парламентським слуханням «Молодь за здоровий спосіб життя», які відбулись у 2010 році. Представник секретаріату подарував Молодіжній раді Мньова матеріали Парламентських слухань, а також щорічну доповідь Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні «Молодь за здоровий спосіб життя» (збірку і CD-диск). Дані матеріали можуть бути використані при підготовці позакласних заходів, семінарів, тематичних круглих столів.

За результатами зворотного зв’язку представники Центру розвитку громади зробили висновок, що завдяки екскурсійній поїздці члени Молодіжної ради с. Мньов підвищили рівень обізнаності щодо роботи Верховної Ради України, ознайомились з законодавством України та здобули необхідні знання в сфері організації законотворчої діяльності.


Категорія: Центр розвитку громади | Додав: spcenter (18.10.2011)
Переглядів: 703 | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz
Хостинг від uCoz