Інформація
Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.11.2019, 15:36

Головна» Публікації » Розширюємо співпрацю між молодіжними радами Мньова, Любеча і Славутича

Розширюємо співпрацю між молодіжними радами Мньова, Любеча і Славутича

 Розширюємо співпрацю між молодіжними радами Мньова, Любеча і Славутича

        12 грудня в с. Мньов в рамках проекту «Молодь Мньова за краще майбутнє!», який здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, представник громадської організації Центру розвитку громади Юрій Акименко провів круглий стіл, присвячений підведенню підсумків проекту та обговоренню подальшої співпраці між молодіжними радами Мньова, Любеча і Славутича.  Захід розпочався презентацією заходів, проведених в рамках проекту протягом 8 місяців (круглі столи, навчальна програма для членів молодіжної ради, конкурси літературних творів, зібрання молодіжних рад Мньова, Любеча і Славутича, поїздка молодих депутатів до Верховної Ради України, інформування громадськості тощо). Презентовано зміст CD-диску, який буде випущено за результатами проекту.

            Учасники обговорили підсумки проекту і висловили своє бачення подальшої співпраці між радими з метою створення певної мережі молодіжних організацій. Центр розвитку громади бере на себе функції координатора такої діяльності, а також вестиме пошук ресурсів для здійснення активної співпраці.

            Завдяки заходу 12 старшокласників с. Мньов, представники молодіжних рад Славутича і Любеча та 9 дорослих, серед яких депутат Чернігівської районної ради, депутати сільської ради, сільський голова, педагоги, представники ЗМІ висловили своє бачення результатів проекту. Зокрема, присутні відзначили корисність навчальної програми, яка доповнила шкільні заняття і сприяла саморозвитку старшокласників села.

Учасники одноголосно підтримали важливість подальшої роботи в цьому напрямку, розширення співпраці між молодіжними радами, продовження навчальної програми. Це особливо актуально для членів молодіжного обєднання, які навесні вступатимуть до ради на місця, що звільняться випускниками школи.


Інформаційний відділ

Центру розвитку громади 

Категорія: Центр розвитку громади | Додав: spcenter (15.12.2011)
Переглядів: 771 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Соцiально-психологiчний центр © 2019 Хостинг від uCoz
Хостинг від uCoz