Інформація
Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 14.08.2020, 12:57

Головна» Публікації » Природа нам – як рідний дім

Природа нам – як рідний дім

Питання екології в сучасному житті є найбільш злободенним, тому важливо формувати у підростаючого покоління екологічне мислення, прагнення охороняти природу, виконувати закони, які захищають навколишнє середовище. Починаючи з дитячого віку людина повинна усвідомити, що її здоров'я напряму пов’язане з навколишнім середовищем.

Славутич – наймолодше місто в порівнянні з іншими населеними пунктами України і достатньо чисте. Але вже навіть той факт, що воно було побудоване за таких трагічних умов як аварія на ЧАЕС, говорить про те, що проблема забруднення навколишнього середовища нам дуже близька.  Крім того, існує в нашому місті і проблема побутового сміття, якого досить багато на околицях міста в лісовій зоні. Прикро, але так відпочиває наш народ і саме так утилізує відходи своєї життєдіяльності.

Екологічна безграмотність, байдужість людей можуть призвести до незворотних природних процесів, наслідки яких важко передбачити. Лише розуміючи значення природи в житті людини, знаючи екологічні проблеми довкілля та шляхи їх вирішення, ми в змозі зберегти нашу Землю квітучою. 

Саме для підвищення рівня екологічної свідомості підростаючого покоління та виховання дбайливого ставлення до природи у Соціально-психологічному Центрі розпочала свою діяльність програма екологічного спрямування «Вчимось спілкуватися з природою». Вона направлена на організацію дітей по вивченню найближчого природного оточення та участі в реальній природоохоронній діяльності нашого міста.

Подача інформації на заняттях по реалізації програми передбачає проведення занять з елементами тренінгу, свят, конкурсів, організації виставок дитячої творчості, розробки екологічної газети тощо.

Пріоритетним, ефективним напрямком екологічної роботи є організація і проведення екологічних акцій: «Збережімо первоцвіти», «Допоможемо птахам», «Збережи ялинку» та інші, які є продуктивними і результативними формами екологічної діяльності, сприяють збагаченню екологічної освіченості дітей, а також активізації природоохоронної і природовідновлювальної діяльності.

Шановні батьки! Якщо Ваша дитина любить експериментувати, досліджувати, створювати щось своїми руками і пізнавати навколишній світ, хай завітає до Центру. Тут і малюк, і підліток цікаво та з користю проведуть свій вільний час та матимуть змогу:

  • спробувати себе в ролі фотокореспондента, журналіста і письменника;
  • зустрітись з цікавими людьми;
  • відвідати екскурсії;
  • прийняти участь у різноманітних акціях та пізнавально-розважальних програмах;
  • переглянути тематичні відеофільми.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами: 2-94-96, 2-94-21.

Соціальні педагоги Ірина Олекса та Алла Боровик

з задоволенням ознайомлять усіх бажаючих з заходами програми

«Вчимось спілкуватися з природою»

і дадуть відповіді на всі запитання.

Ми чекаємо на вас!

Категорія: Діти | Додав: spcenter (17.06.2014)
Переглядів: 863 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz
Використовуються технології uCoz