Інформація
Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 14.08.2020, 13:15

Головна» Публікації » Повторний шлюб

Повторний шлюб

Рано чи пізно людина прагне створити сім”ю. Чоловік чи жінка  мріють створити сім’ю раз і назавжди. Але деякі подружжя розпадаються, не витримавши життєвих випробувань. Виправити  сімейне життя можливість є, вступивши в повторний шлюб. Чоловіки і жінки до повторного шлюбу ставляться по-різному. При розпаді подружньої пари більш глибоко страждає чоловік. Весь свій біль він тримає в собі і віддушиною для нього часто стає алкоголь. Тому він від повторного шлюбу утримується довше. Жінці в цьому плані легше розрядитися: вона може виплакатися, виговоритися. І про повторне заміжжя жінка здатна задуматися швидше, оскільки настає психологічне звільнення від болю, пов’язаного  зі шлюбом.

Можливо, ви теж знаходитесь у повторному шлюбі. Які почуття у вас виникають? Здається, що, коли виходиш заміж чи одружуєшся вперше, твій шлюб буде тривати вічно. Але з другим шлюбом уже все не так, бо вперше не всі мрії здійснились або твої надії не справдились.

Тим не менше більшість пар змогли у повторному шлюбі отримати справжнє і довговічне щастя. Їм це вдалось. В чому ж секрет? Розглянемо деякі труднощі, які виникають у повторному шлюбі та як з ними впоратись.

1. Ваш попередній шлюб затьмарює теперішній. Людина просто не може взяти і стерти з пам’яті попереднього чоловіка чи жінку, незважаючи на причини, які спричинили розрив. Часто починається порівняння теперішнього партнера з попереднім. Що робити?

Порада. Не сподівайтеся, що ваш чоловік чи жінка забудуть про свій перший шлюб, особливо якщо він тривав декілька років. Буває, що деякі несвідомо називають свого супутника життя іменем попереднього чоловіка або жінки. Як поводити себе в подібній ситуації?

Не старайтесь ревниво забороняти будь-яку згадку про минулий шлюб. Якщо один з подружжя хоче поговорити про свій минулий шлюб, вислухайте його з розумінням та співчуттям. Крім того, не поспішайте з висновками, що вас порівнюють. Можливо, подібні розмови навіть допоможуть вам ще більше зблизитись з вашим новим супутником життя. Спитайте у свого супутника життя, чи почуває він себе ніяково, коли мова заходить про ваш перший шлюб. Спробуйте визначити для себе, у які моменти краще всього обходити цю тему стороною.

Бережіть все те особливе, що є у вашого нинішнього чоловіка чи жінки. Звичайно, йому або їй може не вистачати якихось якостей чи здібностей, які були у вашого попереднього партнера. Але у цієї людини є свої сильні сторони. Тому зміцнюйте ваш теперішній шлюб, не порівнюючи одну людину з другою. Розмірковуйте про те хороше, що є у вашого супутника життя, і про те, за що ви його любите. Як не може бути дружби з двома різними людьми однаковою, так і другий шлюб не може бути схожий на перший.

Як сумістити дорогі серцю спогади про перший шлюб з новим супутником життя? Уявіть, що перший шлюб – це красива книга, яку ви написали разом з першою жінкою чи чоловіком. Час від часу ви можете відкривати цю книгу, читати її і розмірковувати над всім тим добрим, що в ній є. Але це вже прочитана книга. У другому шлюбі ви живете з іншою жінкою чи чоловіком і пишете зовсім іншу, вашу книгу. Постарайтесь бути в ній щасливими. 

2. Вам важко довіряти вашому новому супутнику життя із-за зради в першому шлюбі. Часто людей мучать згадки про попередній шлюб, де їх зрадили. Це заважає людям знайти можливість довіряти одне одному без озирання на попереднього супутника життя.

Порада. Відкрито обговоріть з вашим супутником життя всі свої хвилювання. Саме довірлива розмова дає можливість подружжю  не сумніватись один в одному. Пройде деякий час, і ви почнете повністю довіряти одне одному.

Якщо ваш чоловік чи дружина пережили зраду у попередньому шлюбі, зробіть все можливе, щоб він чи вона в вас не сумнівались. Встановіть для себе кордони в спілкуванні з особами протилежної статі. Це відноситься як до особистого спілкування, так і до спілкування по телефону чи Інтернету

Багато повторних  шлюбів виявилися  дуже щасливими, і ви теж можете досягти щастя. Тим більше тепер ви знаєте себе краще, чим у першому шлюбі. 

Алла Боровик

соціальний педагог 

Категорія: Дорослі | Додав: spcenter (29.09.2014)
Переглядів: 726 | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz
Використовуються технології uCoz