Інформація
Пам'ятка бійцю

Меню

Пошук

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.09.2020, 02:03

Головна» Публікації » Що відштовхує від нас удачу?

Що відштовхує від нас удачу?

«На все життя візьміть собі за звичку робити те, чого боїтеся. Якщо ви зробите те, чого лякаєтеся, ваш страх напевно помре. Коли ви дієте сміливо, до вас на допомогу йде невидима сила, і кожен акт мужності веде до зростання вашої мужності і до готовності в майбутньому проявити ще більше хоробрості. Всякий раз, коли ви, не маючи гарантії успіху, вживаєте дії по просуванню вперед, ваші страхи зменшуються, а відвага і впевненість у собі зростають. У кінцевому підсумку ви досягаєте такого стану, коли вас вже ніщо не лякає.» Ральф Вольтер Емірсон

Що відштовхує від нас удачу та стає серйозною перешкодою на шляху до успіху? У більшості випадків це страх розчарування, зневіри, поразки… Чрму одна частина людей діє, а друга боїться. Страх забирає дуже багато уваги й енергії, інколи просто паралізує. Через це залишається менш сил на головне завдання – притягнення сприятливих обставин. Якщо Ви лідируєте в якійсь справі – особливо небезпечні й руйнівні вібрації страху. Коли люди відчувають, що ініціатор проекту сам не дуже вірить у нього, сам боїться, то вони залишають його та відступають.

Щоразу коли Вас будуть переслідувати страхи, кажіть їм «ні». Поступово канал страху закриється, а поруч з ним утвориться канал радості. Намагайтеся відділитися від свого страху. Уявіть його чорною хмарою, що виходить із Вас і розчиняється.

Важливо усвідомити, що саме може перешкоджати притяганню сприятливих обставин, чому ваш магніт удачі починає погано працювати. У більшості випадків винуватцями цього є риси вашого ж характеру, негативні вібрації, які ви надсилаєте в простір. За законом притягнення подібного до подібного ви одержуєте відповіді на  ваші сигнали. Виявіть ті енергії, які відштовхують від вас удачу. Трапляється й таке, що людина однією рукою будує собі будинок, а другою руйнує, однією творить удачу, а другою - відштовхує. Необхідно свідомо вносити у своє життя, те що може повернутися до вас удачею. Інколи буває потрібно додати енергію активності, інколи – змінити її напрям, інколи – забарвлення. Завжди  шкодять роздратування, зневіра та негативні думки. Порахуйте кількість песимістичних думок протягом дня. Випишіть ці думки, зрозумійте що кожна думка несе певну енергію, шкідливу та руйнівну для вас. Намагайтеся знищувати негативні думки одразу ж як тільки вони зароджуються у вашій голові.

Необхідно нести із собою поле позитивної енергії, хоч би де ви опинилися. Це поле допомагає переломити несприятливу ситуацію середовища, енергетично нав’язати середовищу свою програму. Відомо наприклад, що люди з психологією жертви притягують до себе агресію, змушують агресора на дії, необов’язково у випадках зовнішнім поводженням, але й на тонкому вібраційному рівні. Доведено, що якщо жертви аварії корабля, які опинилися у воді, відчувають сильний сирах, то вони притягують до цього місця зграї акул. Електромагнітний імпульс страху безпомилково виловлюють хижаки, він стає для них маяком. Той хто не панікує, одержує набагато більші шанси на життя.

Щоб притягнути сприятливі обставини намагайтеся увійти у стан потоку удачі. Уявіть себе в повноті сил, на гребені успіху. Уявіть що ваша аура наповнена енергіями, що притягують хвилі успіху, що ви – переможець, який завжди переборює будь-яку перешкоду. Для вас не буває перешкод: кожну з них ви вмієте перетворити на вдалий шанс. Ви можете притягти будь-яку сприятливу можливість і утримувати її, скільки знадобиться. Спробуйте налаштувати себе на  те, що Всесвіт пропонує вам сприятливі обставинами, а ви дякуєте за ці дарунки. Нехай у вашому серці горить багаття переможного почуття.

Оксана Овчарук

соціальний педагог

Соціально-психологічного Центру

Категорія: Дорослі | Додав: spcenter (27.06.2012)
Переглядів: 520 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
Соцiально-психологiчний центр © 2020 Використовуються технології uCoz
Використовуються технології uCoz